SGK E-FATURA DÜZENLENMESİ HK.

Değerli Üyelerimiz;

 

Şanlıurfa Eczacılar Odası olarak sizlerin e-dönüşüm süreçlerindeki maliyetlerinizi ve süreç yönetimindeki zorluklarınızı aşmak için İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş firması ile eczane sektörüne ve değerli üyelerimize özel bir iş birliği yaptık.

İş birliğimizde herhangi bir kurulum, akitivasyon vb. hiçbir ilave ücret olmadan uygun ücretlere kaliteli hizmet alınması ana hedef olarak belirlenmiştir.

 

İZİBİZ firması ile ilgili her türlü bilgiye firmanın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

www.izibiz.com.tr

 

İZİBİZ web portal uygulaması üzerinden SGK e-Fatura düzenlemesi için adımlara ve diğer uygulama örneklerine;

  • İZİBİZ youtube kanalı üzerinden;

https://www.youtube.com/channel/UCj1YCWBna4YAw8bvkGM2GsA

 

Veya

 

  • İZİBİZ web sitesi üzerinden aşağıdaki link vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

https://izibiz.com.tr/index.php/bilgi-bankasi/e-fatura-e-arsiv-fatura-e-defter-nasil-yaparim/e-fatura-e-arsiv-fatura-e-defter-e-fatura-yardim/495-sgk-e-fatura-duzenleme

 

İZİBİZ Bilişim firması; varılan mutabakata bağlı olarak en kısa zamanda siz değerli üyelerimize ve eczane kullanıcılarına özel otomasyon ile TEK TIKLA SGK e-Fatura düzenleme imkanı sağlayacaktır.

 

İZİBİZ firmasına iş birliğinde gösterdiği iyi niyet, samimiyet ve kampanya dahilindeki indirimler, imkanlar için teşekkür ederiz.

 

Not: Kampanya katılımı için İZİBİZ firmasına +90 850 811 11 99 nolu telefondan veya satis@izibiz.com.tr adresi üzerinden veya Şanlıurfa Yetkili e-Dönüşüm Noktası ÖZAY BİLİŞİM firması üzerinden başvuru yapılabilir.

 

 

Bilgilerinize.