ŞANLIURFA ECZACI ODASI
ALLİANCE HEALTHCARE ECZA DEPOSUNUN E-FATURA İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME HK.
Geri
21.06.2021 16:29

Efatura süreçleriyle ilgili görsel(banner) https://esiparisv2.alliance-healthcare.com.tr/ sitemizde yayına alınmıştır. Üye olmak isteyen eczacılarımız, sitemize girerek bu görsel(banner) üzerinden eLogo firması başvuru ekranına ulaşabilir.


Ayrıca Ecza Odalarımızın web sayfalarında konuya ilişkin aynı görsel kullanıma sunulabilir. Bu yönde kullanım yapacak Odalar için vereceğimiz bu görselin aşağıdaki URL’e link verilmesi gerekmektedir. Bu şekilde Oda sayfasından da eLogo firması başvuru sayfasına yönlendirme yapmak mümkündür.

URL:https://www.elogo.com.tr/kampanyalar/alliance-kampanyasi/

Kullanabilecek tüm şubelerimizden, ilgili bölge odalarından rica ederek görselimizi yayına aldırmasını ve ilgili linke erişimin tanımlanmasını sağlanmasını rica ederiz.


Kişisel telefonlarınızdan WhatsApp ile duyurularınızda da ekte yer alan görseli kullanabilir ve eczacıları “Başvuru için lütfen https://esiparisv2.alliance-healthcare.com.tr sitemizi ziyaret ediniz” ifadesiyle sitemize yönlendirebilirsiniz.


Önceki(aşağıda yer alan) mailde de belirtildiği üzere elektronik olarak yapılacak başvurulara eLogo firması 24 saat içerisinde telefonla geri dönüş yapacak ve eczacılarımızı yönlendirecektir.


Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra ilgili eczanenin hesabı canlıya alınacaktır.


Eczaneler canlı geçişi sonrası sorun yaşamaları halinde destek hattı / çağrı merkezi (destek@elogo.com.tr / 0850 281 6121) ile iletişime geçebilirler.

https://www.elogo.com.tr/kampanyalar/alliance-kampanyasi/

https://esiparisv2.alliance-healthcare.com.tr/

destek hattı / çağrı merkezi

destek@elogo.com.tr

İLETİŞİM

 0850 281 6121)