EDENRED TİCKET RESTAURANT

TICKET RESTAURANT HAKKINDA
 
Kurumsal hizmetlerde dünya lideri olan Edenred firması ile odamız tarafından görüşmeler yapılmıştır. Edenred tarafından firmalara sağlanan avantajların tüm meslaktaşlarımız ile paylaşılmasına karar verilmiştir.
Edenred’in önde gelen markası Ticket Restaurant yemek kartı ve kuponları ile çalışanlarınız ve siz Türkiye çapında 39.000 restaurant, café, büfe, market ve şarküteride yemek ve harcama özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Üstelik Ticket Restaurant sisteminin firmalara sunduğu %90’a varan vergi indiriminden faydalanarak giderlerinizi azaltabilirsiniz.
Bunun yanısıra Edenred’in yeni akaryakıt harcama çözümü Ticket Business Fuel ile 81 ilde Petrol Ofisi  Automatic Filo Yönetimi’nin geçerli olduğu 1.900 istasyondan %5 indirimle araçlarınızın akaryakıt alımını hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilir,  akaryakıt harcamalarınızı da azaltabilirsiniz.
Eczanenizin giderlerini azaltmayı hedefleyen bu avantajlar ile ilgili Edenred firma yetkilileri siz meslektaşlarımızla iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.
Bilgilerinize sunulur.

Deniz Taylan ÖZGÜVEN    05335911222
Bölge Müdürü
Adana Bölge Müdürlüğü
Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş.